A világ legnagyobb elektronikai kiállítása

CES, azaz a Consumer Electronics Show, nemzetközileg nagy elismerésnek örvend a technológia és az elektronika világában, amely show világszínvonalú cégek kiállítása. Minden év januárjában Las Vegasban kerül megrendezésre. A legutóbbi kiállításon nekünk is lehetőségünk volt részt venni.

Az expo, a 160,000 látogatóval, 3.800 kiállító céggel, 2.5 millió sf.kiállító teremmel a világ legnagyobb elektronikai showját reprezentálta ismét.

Annak ellenére, hogy városunkban, Las Vegasban található a legtöbb hotelszoba – több, mint 150.000 szoba várja a látogatókat -, a CES shownak köszönhetően városunk hoteljei zsúfolásig megteltek turistákkal.

Marianna Szoke, Las Vegas

Íme a show képekben, ahogy mi láttuk:

IMG_3579 IMG_3552 IMG_3567  IMG_3566 IMG_3585 IMG_3582 IMG_3629

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.