Body ’n’ Soul

kép

A Body ’n’ Soul Wellness Academy folyamatosan indítja fitness tanfolyamait, amelyek általában 3 hónapig tartanak. A sikeres vizsgát követően hallgatóink nemzetközileg elismert fitness diplomát vagy / és magyar oklevelet szerezhetnek, melyekkel a világon bárhol dolgozhatnak. Iskolánkban már több ezer diák végzett, akik a világ számos országában kamatoztatják tudásukat. A hallgatói pozitív visszajelzéseink is bizonyítják az iskolánk profizmusát, csak úgy, mint tanáraink és tananyagaink.

Látogass el honlapunkra, és jelentkezz még ma valamelyik vagy akár több tanfolyamunkra!

A nálunk végzett hallgatók, a további tanfolyamaink árából 10% kedvezményben részesülnek!

Minden kérdésre szívesen válaszolunk, keress bátran bennünket!

Website: www.body-soul.hu

E-mail: marianna.szoke@body-soul.us

info@body-soul.us

Telefon: +36 (70) 364 29 73

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*